Producenci
Produkt dnia
Gwarancja

Gwarancje:

Sklep internetowy www.fishing-ksawa.pl odpowiada w 100% za dostarczenie pełnowartościowego towaru. W razie stwierdzenia wady w zakupionym produkcie prosimy o niezwłoczny kontakt w celu uzgodnienia dalszego postępowania. Wadliwy towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a w przypadku jego braku zostanie wykonany zwrot gotówki na wskazane przez klienta konto bankowe.

b). Gwarancja obejmuje wyłącznie wady fabryczne oraz wady ukryte zakupionego towaru wynikłe w czasie użytkowania zgodnego z przeznaczeniem. Uszkodzenia wynikłe z winy użytkownika (m.in. uszkodzenie mechaniczne, samodzielna naprawa, użytkowanie niezgodnie z przeznaczeniem) nie będą stanowić podstaw do uznania reklamacji.

c). Gwarancja obejmuje tylko produkty zakupione w naszym sklepie.

d). Sklep ponosi odpowiedzialność za towar niezgodny w umową. Zasady postępowania reklamacyjnego - Podpisujecie kartę gwarancyjną imieniem i nazwiskiem - Dołączacie notatkę z opisem uszkodzenia (warto swoimi słowami przedstawić problem) - Dostarczyć osobiście lub wysłać towar na swój koszt na adres: F.H.U.Kiara Rafał Kremski Nieczajna Dolna 98 33-205 Nieczajna Dolna Odsyłany towar prosimy wysłać np. Pocztą Polską listem poleconym ekonomicznym lub też paczką pocztową ekonomiczną. - My wysyłamy towar do producenta, a po otrzymaniu od gwaranta reklamowanego sprzętu informujemy klienta o gotowości odbioru reklamowanego towaru. Sklep ustosunkuje się do żądań kupującego w ciągu 14 dni od otrzymania żądania. W przypadku pytań dotyczących reklamacji proszę wysłać email na adres: sklep@fishing-ksawa.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl